portál Recenzie programov
 
 

  Menu

 Úvodná stránka

 Hlavná ponuka
 Recenzie programov
 Stiahnutia
 Web odkazy
 Príspevky
 Poslať článok
 Diskusné fórum
 Denník
 Témy
 Vaše konto
Prístup vyhradený len pre našich členov Súkromné správy
Prístup vyhradený len pre našich členov Zoznam členov
 Vaše konto
 Doplnky
 Hľadať
 Mapa stránok
Prístup vyhradený len pre našich členov Štatistika
 Ankety
 Informácie
 FAQ
 Doporučte nás
 Napíšte nám
 Web Tools
 Tvorba tlačítka
 Kódy farieb
 HTTP návratové kódy
 Javascript nástroje
 Nuke nástroje
 SEO nástroje
 Zábava
 Hry
 Funvideos
 Fungames
 Sudoku
 

  Reklama

 

  Kto je prítomný

Momentálne je 10 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Prihlásiť/Zaregistrovať sa môžete kliknutím sem.
 

  O dnešnom dni

Čas: 04:08:57 (@131)
Deň: Nedeľa
Týždeň: 28
Dátum: 14. júl
Rok: 2024

Meniny má:

Dnes: Kamil
Zajtra: Henrich
Pozajtra: Drahomír

 

 
 


Súbory IndexPridať súborNové súboryObľúbenéVysoko hodnotené
 
 


 
 
 Atlasy, mapy a pod.  
Programy, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v našom svete. Rôzne programy ktoré Vám ukážu satelitné snímky, zobrazia mapy, pomôžu Vám s navigáciou a podobne. Napríklad programy ako NASA World Wind, Route 66 a tak ďalej.
 Lokalizácie (0)
 Bezpečnosť  
V tejto kategórii nájdete programy, ktoré Vám pomáhajú pri zabezpečovaní Vášho počítača. To sú programy ako antivírusové, antispywarové, antiadwarové, firewally, rôzne programy, ktoré sa zaoberajú heslami a podobne. Napríklad taký NOD32, AVG, alebo LCP.
 Lokalizácie (2)
 Editory web stránok  
Tieto programy Vám umožnia vytvoriť si vlastnú web stránku. Nie, že by to napríklad kancelárske programy nevedeli, ale v tejto kategórii nájdete programy, ktoré sa špecializujú na túto činnosť. Medzi tieto programy sa zaraďujú napríklad Macromedia Dreamweaver alebo Microsoft FrontPage.
 Lokalizácie (2)
 Internet  
V tejto kategórii sú programy, ktoré sa zaoberajú nejakou činnosťou, ktorá súvisí spolu s Internetom. Môžu to byť rôzne doplnky do prehliadača, samotný prehliadač a podobné programy.
 Lokalizácie (3)
 Kancelárske aplikácie  
To sú programy, ktoré Vám umožnia napísať rôzne dokumenty, pomáhajú Vám zorganizovať čas, rôzne veci v kancelárií a pod. Z programov sa sem zaraďujú programy ako Microsoft Word/Excel... alebo ich bezplatná konkurencia Open Office.
 Lokalizácie (6)
 Komunikačné nástroje  
Obsahuje programy, ktoré Vám umožňujú spojiť sa s okolitým svetom. Na túto funkciu však budete asi potrebovať internetové pripojenie. Z programov sa tu nachádzajú spomeňme Skype, MSN, ICQ.
 Lokalizácie (7)
 Operačné systémy a ich záplaty  
Tu nie je o čom hovoriť. Každý počítač potrebuje nejaký OS. A dilema medzi Linux / Windows je na Vás. Programy ako Microsoft Windows, Linux, OS2.
 Lokalizácie (2)
 Ostatné  
Nenašli ste pre svoj program vhodnú kategóriu? Neviete sa rozhodnúť do ktorej patrí? Táto kategória je poslednou záchranou pri zaraďovaní programov do nich. Takže ak hľadáte niečo zaujímavé, výnimočné, tak sa poobzerajte práve tu.
 Lokalizácie (0)
 PHP-NUKE  
Tento web je robený v systéme PHP-NUKE. Pri jeho tvorbe a prevádzke sme využili / využívame rôzne doplnky ako sú ďalšie moduly alebo bloky. Ak aj Vy používate tento systém, môžete si stiahnuť niektoré doplnky aj od nás.
 Programy na prehrávanie multimédií  
Tieto programy Vám umožnia prehrať multimediálny obsah ako sú filmy, zvuky alebo animácie. Medzi tieto programy patria Windows Media Player, Winamp, WinDVD, FlashPlayer a podobne.
 Lokalizácie (4)
 Programy na správu systému  
Každý systém treba udržiavať. A k tomuto účelu slúžia programy v tejto kategórií. Tieto programy dokážu vyčistiť registre, upraviť vlastnosti systému, vylepšiť ich a podobne. Táto kategória zahŕňa programy ako RegCleaner, Powertoys, Process Explorer a tak ďalej.
 Lokalizácie (1)
 Programy na úpravu grafiky a fotiek  
Úpravu, retuš poprípade opravu obrázkov/fotiek hravo zvládnete s programami v tejto kategórií. To sú napríklad programy ako Photoshop, PhotoFiltre, Zoner PhotoStudio...
 Lokalizácie (6)
 Programy na úpravu videa a zvuku  
Strih hudby alebo strih filmov ľahko zvládnete pomocou týchto programov, ako napríklad Windows Movie Maker, MP3DirectCut, Pinnacle Studio, Ulead DVD Movie Factory...
 Lokalizácie (3)
 Programy na zálohovanie údajov  
K tejto kategórií patria programy, ktoré Vám umožnia dostať údaje z Vášho počítača na vymeniteľné médium, tvorbu obrazov diskov a podobne. Z toho vyplýva, že sem patria aj napaľovacie programy. Z programov tú budú Nero Burning Rom, Acronis TrueImage atď.
 Lokalizácie (1)
 P2P klienti  
Niektorí ich zatracujú iní využívajú na sťahovanie väčšinou nelegálnych programov, hier, videí, hudby... Programy ako DC++, eMule.
 Lokalizácie (1)
 Sieťové programy  
Tieto programy využívajú najmä správcovia sietí. Programy v tejto skupine samozrejme naplno využijete len pokiaľ Váš počítač patrí do nejakej siete. Programy ako je napríklad MPCinfo MagicEYE.
 Lokalizácie (0)
 Slovníky/Prekladače  
Ak nerozumiete angličtine alebo inej reči, určite siahnete po nejakej obdobe slovníka. V tomto prípade to môže byť aj virtuálny. Poprípade to môže byť program na výučbu jazyka. Medzi tieto programy patria napríklad PC Translator, LANGMaster a pod.
 Lokalizácie (0)
 Spyware a im podobný  
Spyware je špionážny software, ktorý dokáže zistiť citlivé informácie v počítači a potom ich poslať napríklad svojmu stvoriteľovi. Pre tieto a podobné programy máme vytvorenú práve túto kategóriu. Programy ako sú Invisible Keylogger alebo iné, ktoré dokážu nepozorovane zisťovať informácie.
 Lokalizácie (0)
 Sťahovače  
Je mnoho programov, ktoré dokážu (respektíve to aspoň tvrdia) sťahovať o niečo rýchlejšie, pohodlnejšie, jednoduchšie ako ostatné. Medzi tieto programy zaraďujeme aj tzv. FTP klientov. Z programov tu máme FlashGet, FlashFXP alebo GetRight.
 Lokalizácie (3)
 Systémové nástroje  
Programy z tejto kategórie Vám umožňujú vykonávať rôzne funkcie, ktoré nie sú nevyhnutné pri behu systému, ale uľahčujú s ním prácu. Sú to programy ako WinRAR, Total Commander atď.
 Lokalizácie (7)
 Vývojové nástroje  
Pri programovaní budete využívať práve software z tejto kategórie. Je jedno v akom programovacom jazyku to bude, pokiaľ to nebude v 3D, tak práve Váš program nájdete tu. Tieto programy využijete nie len pri programovaní, ale aj pri tvorení súborov iným spôsobom. To sú programy ako Visual C++, Patch Maker, Macromedia Flash...
 Lokalizácie (11)
 3D Vývojové prostredia  
Tieto programy sú presne to isté ako Vývojové prostredia okrem toho, že dokážu spracovávať informácie v 3D. Všetky programy, ktoré sú schopné renderovať, navrhnúť, upraviť... scénu, hľadajte v tejto kategórií. To znamená, že sem budú patriť programy ako 3D Max, alebo Java a podobne.
 Lokalizácie (0)


Je tu 330 súborov a 43 kategórií v našej databáze
 
 

Downloads ©

 
 
©2006-2010 MS Company - All rights reserved
Všetky logá a ochranné značky na týchto stránkach sú majetkom ich príslušných vlastníkov. Texty, komentáre a všetko ostatné je majetkom firmy MS Company. Všetky práva vyhradené. Nijaká časť týchto stránok nesmie byť reprodukovaná, ukladaná do informačných systémov ani inak rozširovaná bez predchádzajúceho písomného súhlasu firmy MS Company. Je však dovolené tlačenie textov pre osobnú potrebu.
Optimalizované pre Internet Explorer, rozlíšenie 1024×768 pixelov.  Powered by UNITED-NUKE.