portál Recenzie programov
 
 

  Menu

 Úvodná stránka

 Hlavná ponuka
 Recenzie programov
 Stiahnutia
 Web odkazy
 Príspevky
 Poslať článok
 Diskusné fórum
 Denník
 Témy
 Vaše konto
Prístup vyhradený len pre našich členov Súkromné správy
Prístup vyhradený len pre našich členov Zoznam členov
 Vaše konto
 Doplnky
 Hľadať
 Mapa stránok
Prístup vyhradený len pre našich členov Štatistika
 Ankety
 Informácie
 FAQ
 Doporučte nás
 Napíšte nám
 Web Tools
 Tvorba tlačítka
 Kódy farieb
 HTTP návratové kódy
 Javascript nástroje
 Nuke nástroje
 SEO nástroje
 Zábava
 Hry
 Funvideos
 Fungames
 Sudoku
 

  Reklama

 

  Kto je prítomný

Momentálne je 17 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Prihlásiť/Zaregistrovať sa môžete kliknutím sem.
 

  O dnešnom dni

Čas: 21:56:32 (@914)
Deň: Piatok
Týždeň: 02
Dátum: 15. január
Rok: 2021

Meniny má:

Dnes: Dobroslav
Zajtra: Kristína
Pozajtra: Nataša

 

 
 

Ako pridať súbor do našej databázy

pridajte odkaz na program pre ostatných užívateľovUrčite ste aj Vy niekedy hľadali určitý program. Koľko času ste strávili na Internete, kým ste ho (najčastejšie pomocou vyhľadávačov) našli? Našim cieľom je vytvoriť databázu odkazov na rôzne programy, vďaka čomu bude ich download rýchlejší a jednoduchší. Nemusíte zbytočne hľadať po celom webe, stačí ak navštívite našu databázu a stiahnete si program s jej pomocou. Radi by sme našu databázu downloadov rozšírili čo možno najviac, a to samozrejme nejde bez pomoci našich návštevníkov - bez Vašej pomoci! Mnohokrát pri surfovaní "narazíte" na odkaz, ktorý vedie k stiahnutiu programu. Pomôžte ostatným užívateľom, ktorí hľadajú práve ten program! Pridajte odkaz na program do našej databázy aj pre ostatných! Okrem dobrého pocitu, že ste sa podelili s ostatnými, máte odkaz k dispozícií aj Vy, v prípade, že by ste ho zabudli.

Ak nájdete funkčný odkaz na nejaký program, podeľte sa s ním s ostatnými! Je to rýchle a jednoduché. Pokiaľ odkaz nie je priamo zobrazený, môžete ho ľahko zistiť tak, že pravým tlačidlom myši kliknete na text, ktorý ho reprezentuje a zvolíte „Kopírovat zástupce“. Odkaz sa skopíruje do schránky a Vy ho môžete kdekoľvek vložiť. V prípade, že na nejakej stránke nájdete viacej odkazov na ten istý program (napríklad pre viac verzií), môžete ako odkaz vložiť adresu danej stránky:

Kliknite pre zobrazenie v skutočnom rozlíšeníKliknite pre zobrazenie v skutočnom rozlíšeníKliknite pre zobrazenie v skutočnom rozlíšení

1. Otvorte stránku http://www.recenzie.com/subory/pridat a vložte názov programu a odkaz na jeho stiahnutie.
2. Pokiaľ sa súbor skladá z viacerých častí (je potreba vložiť niekoľko odkazov), stačí ak kliknete na tlačidlo „Pridaj ďalší odkaz“, čo spôsobí vloženie nového textového poľa.
3. Po pridaní všetkých odkazov zaraďte program do jednej z možných kategórií. (pokiaľ ide o lokalizáciu do programu, zvoľte podkategóriu „/Lokalizácie“).
4. Ďalej pridajte krátky opis programu, maximálne 1000 znakov.
5. Ak chcete, môžete vložiť Vaše meno a Váš e-mail (aby ostatní užívatelia vedeli, komu môžu ďakovať za daný program), toto však nie je podmienkou.
6. Zistite veľkosť súboru a zadajte ju (veľkosť udávajte v základnej jednotke – v bytoch).
7. Vložte presnú verziu a domovskú stránku programu.
8. Pre istotu ešte raz skontrolujte zadané údaje, a stlačením tlačidla „Pridať tento súbor“ dokončíte celý proces pridávania. My Váš odkaz skontrolujeme, (v prípade potreby upravíme) a uverejníme.

Kliknite pre zobrazenie v skutočnom rozlíšeníKliknite pre zobrazenie v skutočnom rozlíšeníKliknite pre zobrazenie v skutočnom rozlíšení

Copyright © portál Recenzie programov
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.09. 2006 (1278 čitateľov)

[ Späť ]
 
 

Content ©

 
 
©2006-2010 MS Company - All rights reserved
Všetky logá a ochranné značky na týchto stránkach sú majetkom ich príslušných vlastníkov. Texty, komentáre a všetko ostatné je majetkom firmy MS Company. Všetky práva vyhradené. Nijaká časť týchto stránok nesmie byť reprodukovaná, ukladaná do informačných systémov ani inak rozširovaná bez predchádzajúceho písomného súhlasu firmy MS Company. Je však dovolené tlačenie textov pre osobnú potrebu.
Optimalizované pre Internet Explorer, rozlíšenie 1024×768 pixelov.  Powered by UNITED-NUKE.