portál Recenzie programov
 
 

  Menu

 Úvodná stránka

 Hlavná ponuka
 Recenzie programov
 Stiahnutia
 Web odkazy
 Príspevky
 Poslať článok
 Diskusné fórum
 Denník
 Témy
 Vaše konto
Prístup vyhradený len pre našich členov Súkromné správy
Prístup vyhradený len pre našich členov Zoznam členov
 Vaše konto
 Doplnky
 Hľadať
 Mapa stránok
Prístup vyhradený len pre našich členov Štatistika
 Ankety
 Informácie
 FAQ
 Doporučte nás
 Napíšte nám
 Web Tools
 Tvorba tlačítka
 Kódy farieb
 HTTP návratové kódy
 Javascript nástroje
 Nuke nástroje
 SEO nástroje
 Zábava
 Hry
 Funvideos
 Fungames
 Sudoku
 

  Reklama

 

  Kto je prítomný

Momentálne je 11 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Prihlásiť/Zaregistrovať sa môžete kliknutím sem.
 

  O dnešnom dni

Čas: 21:11:37 (@841)
Deň: Streda
Týždeň: 39
Dátum: 28. september
Rok: 2022

Meniny má:

Dnes: Václav
Zajtra: Michal/Michaela
Pozajtra: Jarolím

 

 
 [ Hlavná stránka odkazov | Pridať odkaz | Nové | Obľúbené | Nejlepšie hodnotené | Náhodné ]
 
 


 
 
Najobľúbenejšie odkazy 25
Zobraziť TOP: [ 10 - 25 - 50 | 1% - 5% - 10% ]


 W.A.R. fórum   Obľúbené
Otvoriť stránku: W.A.R. fórum Popis: Potrebujete zohnať nejaký warez? Nie je nič lepšie a rýchlejšie ako použiť už overené odkazy. Vo W.A.R. fóre máte množstvo sekcií, kde môžete diskutovať s inými členmi a využívať odkazy, ktoré už zaslali. Môžete tu nájsť odkazy na hry, programy ale aj na XXX filmy :-)
Pridané dňa 13.04. 2006 kliknutí 2892 Ohodnotiť web stránku

 AGEM Computers ESHOP   Obľúbené
Otvoriť stránku: AGEM Computers ESHOP Popis: Veľmi veľký výber výpočtovej techniky a príslušenstva. Množstvo výrobkov je zobrazených podľa jednotlivých kategórií, takže veľmi rýchlo nájdete to, čo hľadáte. Bohužiaľ nevýhodou tohto obchodu je, že poskytuje techniku len pre predajcov výpočtovej techniky. Pred kúpou nutná registrácia. Na druhej strane, túto stránku môžete použiť ako on-line cenník. (nezabudnite si ale k cene prirátať poplatky, DPH...)
Pridané dňa 16.04. 2006 kliknutí 1173 Ohodnotiť web stránku

 Vtipy   Obľúbené
Otvoriť stránku: Vtipy Popis: Stránka plná vtipov, príbehov a humorných SMSiek. Na výber máte skoro z tridsiatich kategórií vtipov alebo deviatich kategórií SMSkových vtipov. Stránka patrí pod portál Azet, ale pre prezeranie alebo pridanie vtipov sa nemusíte registrovať.
Pridané dňa 16.04. 2006 kliknutí 1092 Ohodnotiť web stránku

 Vaše internetové kníhkupectvo eKnižky.sk   Obľúbené
Otvoriť stránku: Vaše internetové kníhkupectvo eKnižky.sk Popis: Internetové kníhkupectvo www.eknizky.sk ponúka široký výber kníh v elektronickom formáte.
Pridané dňa 19.11. 2009 kliknutí 978 Ohodnotiť web stránkuHodnotenia Hodnotenia: 9.0 (1 Hlasovať)Detaily

 Svet okien   Obľúbené
Otvoriť stránku: Svet okien Popis: Nechajte si vypočítať cenové ponuky na plastové okná, drevené okná, eurookná, hliníkové okná, strešné okná a markízy od všetkých slovenských firiem naraz.
Pridané dňa 06.03. 2009 kliknutí 838 Ohodnotiť web stránkuHodnotenia Hodnotenia: 10.0 (1 Hlasovať)Detaily

 DSL.sk   Obľúbené
Otvoriť stránku: DSL.sk Popis: Na tejto stránke nájdete novinky zo sveta softwaru aj hardwaru. Samozrejme nechýbajú ani informácie týkajúce sa DSL pripojenia - dostupnosť, ceny, fórum... Na stránke môžete využiť tzv. speedmeter, ktorý zistí Vašu aktuálnu rýchlosť download-u. Výsledky meraní si môžete uchovávať na danej stránke. Okrem rýchlosti, si tiež môžete zistiť odozvu (ping) medzi Vašim PC a daným serverom.
Pridané dňa 13.04. 2006 kliknutí 722 Ohodnotiť web stránku

 Všetko o BOINC   Obľúbené
Otvoriť stránku: Všetko o BOINC Popis: BOINC je softvér špeciálne vyvinutý pre rôzne vedecké vysoko výpočtovo náročné distribuované výpočty, využívajúci dobrovoľne poskytnuté zdroje počítačov pripojených na internet. Samotná myšlienka distribuovaného výpočtu vznikla na základe potreby extrémneho výpočtového výkonu. Superpočítače - veľmi výkonné počítače - na tieto úlohy buď nedostačujú alebo sú príliš drahé a tak sa pôvodne veľká výpočtová úloha rozdelí na veľký počet malých samostatných jednotiek, ktoré potom analyzujú milióny počítačov ľudí (teda aj Vás!) na celom svete.
Pridané dňa 17.09. 2006 kliknutí 722 Ohodnotiť web stránku

 optivus   Obľúbené
Otvoriť stránku: optivus Popis: Optivus mailserver a proxyserver Optivus Mailserver je navrhnutý ako bezpečný poštový a HTTP proxyserver pre firmy. Jeho hlavná úloha je komunikovať so svojim nadradeným serverom, z ktorého sťahuje došlú poštu a cez ktorý odosiela firemnú poštu. Sprostredkúva aj prehliadanie stránok prostredníctvom HTTP. Server by mal byť umiestnený na vnútrofiremnom serveri a oddelený od internetu firewallom.
Pridané dňa 07.03. 2007 kliknutí 722 Ohodnotiť web stránkuHodnotenia Hodnotenia: 8.0 (1 Hlasovať)Detaily

 Download 3000   Obľúbené
Otvoriť stránku: Download 3000 Popis: Na tejto stránke nájdete množstvo programov aj freewarových, aj trial a podobne. Samozrejme, že pri každom programe tu nájdete aj recenziu k danému programu... Na stránkach je menej obrázkov, než by sa žiadalo, ale to jej na funkčnosti vôbec neubralo.
Pridané dňa 02.01. 2006 kliknutí 720 Ohodnotiť web stránku

 Poistenie online – povinné zmluvné poistenie   Obľúbené
Otvoriť stránku: Poistenie online – povinné zmluvné poistenie Popis: Poistenie online - vypočítame Vám najlacnejšie povinné zmluvné poistenie, poistenie auta, havarijné poistenie, poistenie majetku, zodpovednosti za škodu a životné poistenie. Povinné poistenie PZP u nás poistíte online priamo na stránke o poistení
Pridané dňa 06.11. 2011 kliknutí 659 Ohodnotiť web stránku

 Funny   Obľúbené
Otvoriť stránku: Funny Popis: Na stránke nájdete množstvo vtipov, obrázkov (zábavných), rôzne SMSky, texty... Tiež si môžete prehrieť komiks, alebo si zahrať on-line hry.
Pridané dňa 16.04. 2006 kliknutí 612 Ohodnotiť web stránku

 NEGOTIANT - realitná kancelária   Obľúbené
Otvoriť stránku: NEGOTIANT - realitná kancelária Popis: -- NEGOTIANT -- - realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné.
Pridané dňa 03.10. 2010 kliknutí 586 Ohodnotiť web stránkuHodnotenia Hodnotenia: 10.0 (1 Hlasovať)Detaily

 Online hry   Obľúbené
Otvoriť stránku: Online hry Popis: Na stránke nájdete množstvo FLASH hier, ktoré sú prehľadne zoradené do jednotlivých kategórií: Akčné, Adventúry, Športy, Logické, Skákačky, Strategické, Stolné, Kartové, RPG, Videá a Fun. Nájdete tu aj zoznam hier, ktoré si môžete stiahnúť. Ak si potrebujete na chvílu oddýchnuť, stačí ak sa sem prídete pozrieť.
Pridané dňa 16.04. 2006 kliknutí 558 Ohodnotiť web stránku

 365 dní v roce   Obľúbené
Otvoriť stránku: 365 dní v roce Popis: Na stránke je uvedené "naplánuje Vám 365 dní v roce". Nájdete tu program všetkých slovenských aj českých televíznych staníc plus vybraných zahraničných, program divadiel a kín, kluby, koncerty, výstavy a on-line obchod. O jednotlivých programoch poskytuje stránka veľké množstvo informácií a po registrovaní Vám môžu chodievať smsky upozorňujúce na vybraný program.
Pridané dňa 27.07. 2006 kliknutí 558 Ohodnotiť web stránku

 Autobazáre EU   Obľúbené
Otvoriť stránku: Autobazáre EU Popis: Autobazáre EU - Najväčší a najkompletnejší online zoznam autobazárov na Slovensku, tak týmto titulom označili autory svoju stránku. Myslím si, že majú pravdu. Na stránke nájdete množstvo autobazárov, kontakt na ne aj s ich aktuálnymi ponukami a taktiež ponuky súkromných osôb.
Pridané dňa 14.04. 2006 kliknutí 554 Ohodnotiť web stránku

 Avizo   Obľúbené
Otvoriť stránku: Avizo Popis: Stránka je on-line verziou inzertných novín Avízo. Nájdete tu veľké množstvo inzerátov zotriedených do množstva kategórií Auto-moto, reality, zamestnanie, služby, elektro, oznamy, voľný čas, hobby, šport, rôzne a kontakty.
Pridané dňa 14.04. 2006 kliknutí 545 Ohodnotiť web stránku

 Chovatelske produkty   Obľúbené
Otvoriť stránku: Chovatelske produkty Popis: Chovateľské potreby pre psov, mačky, kone, škrečky, zajačiky, morské prasiatka a iné hlodavce a zvieratá. Všetky potreby pre zvieratká nakúpite v internetovom obchode vsetkoprezvieratka
Pridané dňa 06.11. 2011 kliknutí 532 Ohodnotiť web stránku

 Download.com   Obľúbené
Otvoriť stránku: Download.com Popis: Na tejto stránke nájdete veľké množstvo recenzií, programov, hudby, hier, videí a tak ďalej. Skutočne veľmi veľký výber. Odporúčam. Avšak väčšina odkazov je na trial verzie programov.
Pridané dňa 02.01. 2006 kliknutí 522 Ohodnotiť web stránku

 it.portal   Obľúbené
Otvoriť stránku: it.portal Popis: Novinky zo svete Informačných technológií hľadajte práve na tejto stránke. Tiež táto stránka slúži ako oficiálne stránky časopisu PC Revue.
Pridané dňa 13.04. 2006 kliknutí 522 Ohodnotiť web stránku

 300-Bitva u Thermopyl - obrázky   Obľúbené
Otvoriť stránku: 300-Bitva u Thermopyl - obrázky Popis: HUSTI AD DAW. Blog na ktorom nájdete veci z rôznych kategórií.
Pridané dňa 26.12. 2007 kliknutí 516 Ohodnotiť web stránku

 FIFA 08 a 09   Obľúbené
Otvoriť stránku: FIFA 08 a 09 Popis: Poďte si zahrať FIFU 08 a 09 po sieti! Najlepšia liga vo FIFE na Slovensku!!
Pridané dňa 05.10. 2008 kliknutí 516 Ohodnotiť web stránku

 AUTOVIA   Obľúbené
Otvoriť stránku: AUTOVIA Popis: Na stránke nájdete množstvo inzerátov týkajúcich sa automobilov, motoriek či nákladných áut. Nájdete tu množstvo inzerát súkromných osôb, ale taktiež aj zoznam predajcov (autobazárov).
Pridané dňa 14.04. 2006 kliknutí 510 Ohodnotiť web stránkuHodnotenia Hodnotenia: 5.0 (1 Hlasovať)Detaily

 Click-now   Obľúbené
Otvoriť stránku: Click-now Popis: Ďalší server na ktorom môžete nájsť množstvo programov. Aj keď väčšina je shareware, niekedy nájdete aj warez. Na stránke si tiež môžete stiahnúť pozadie.
Pridané dňa 03.01. 2006 kliknutí 502 Ohodnotiť web stránku

 Recenzie firiem, overené firmy, hodnotenia a zoznam firiem   Obľúbené
Otvoriť stránku: Recenzie firiem, overené firmy, hodnotenia a zoznam firiem Popis: Firemné hodnotenie a recenzie firiem. Firemné blogy a možnosť vkladania Pr-článkov. Prehľadné zoradenie friem podľa ich hodnotenia a recenzií. Novinky a zaujímavosti o firmách na portáli recenziefiriem.sk
Pridané dňa 01.11. 2011 kliknutí 498 Ohodnotiť web stránku

 BestOldGames   Obľúbené
Otvoriť stránku: BestOldGames Popis: Rádi by ste si pripomenuli zábavu, ktorú ste cítili pri hraní starých, väčšinou DOSovských hier? Na tejto stránke nájdete množstvo starších hier, dnes už šírených ako abandonware voľne k dispozícií na stiahnutie.
Pridané dňa 11.09. 2006 kliknutí 496 Ohodnotiť web stránku


Kategória: Počítače a Internet/Software

 
 

Web Links ©
  Reklama


e-Download.sk
 

  Prihlásenie

Užívateľské meno

Heslo

Ešte nemáte svoj účet? Môžete si ho vytvoriť. Ako registrovaný užívateľ získate veľa výhod. Budete môcť upraviť vzhľad tohto webu, nastaviť zobrazenie komentárov, posielať komentáre, posielať správy ostatným užívateľom a veľa ďalších.
 

  Novinky


Stiahnutia - Najnovšie

 4M CAD Viewer CZ
 4M CAD Classic CZ
 4M CAD Standard CZ
 4M CAD Profesional
CZ

 Megarecenzia -
Microsoft Windows 8
Developer Preview

 4M CAD FINE Elec
 4M CAD Viewer
 4M CAD Classic
 4M CAD Standard
 4M CAD Professional


Recenzie programov - Najnovšie

 Kindle WP7
 MobiPocket Reader
 Taskbar Shuffle
 Expos
 Easy Video
Downloader

 Môj menštruačný
cyklus

 Hide Windows
 RunAsUser
 MPlayer
 winMd5Sum
 

  Anketa

Ako by ste hodnotili svoje schopnosti a vedomosti práce s počítačom?
Výsledky
Ďalšie ankety

Hlasov: 120
Komentárov: 6
 

  Počítadlo prístupov

 

  JavaScript & Cookies

 

  SiteNavigator

Nastavte si horné menu tak, ako to Vám vyhovuje:Bližšie informácie o SiteNavigator-e sa dočítate na tejto stránke.
 

  Export

Prevziať novinky pomocou súboru backend.php
Prevziať novinky pomocou súboru rss-091.xml
Prevziať novinky pomocou súboru rss-092.xml
Prevziať novinky pomocou súboru rss-20.xml
Prevziať novinky pomocou súboru atom.xml
Prevziať novinky pomocou súboru ultramode.txt
 


 
 
©2006-2010 MS Company - All rights reserved
Všetky logá a ochranné značky na týchto stránkach sú majetkom ich príslušných vlastníkov. Texty, komentáre a všetko ostatné je majetkom firmy MS Company. Všetky práva vyhradené. Nijaká časť týchto stránok nesmie byť reprodukovaná, ukladaná do informačných systémov ani inak rozširovaná bez predchádzajúceho písomného súhlasu firmy MS Company. Je však dovolené tlačenie textov pre osobnú potrebu.
Optimalizované pre Internet Explorer, rozlíšenie 1024×768 pixelov.  Powered by UNITED-NUKE.