portál Recenzie programov

Produkty ESET vo verzii 4 plne podporujú operačný systém Windows 7
Publikované: Friday, 16.10. 2009 - 13:31:44
Vec: Firemné informácie


ESET, tvorca bezpečnostného softvéru pre ochranu voči všetkým, aj novovzniknutým počítačovým hrozbám, oznámil plnú podporu operačného systému Microsoft® Windows 7®. Rad produktov ESET NOD32 Antivirus a ESET Smart Security vo verzii 4 zaručuje plnú kompatibilitu s novým operačným systémom.

Podľa riaditeľa pre technológie ESET Richarda Marka boli úpravy v produktoch ESET pomerne malé a týkali sa najmä častí, ktoré sú úzko späté s personálnym firewallom a tiež s jadrom operačného systému v technológiách Self-defense a Anti-stealth. Self-Defense funkcia bráni počítačovým infiltráciám zastaviť alebo zmeniť stav ochrany počítača. Anti-Stealth je technológia proti rootkitom.

Pre zaručenie plnej kompatibility s OS Windows 7 odporúča ESET svojim zákazníkom stiahnuť si najnovší inštalačný balík produktov ESET Smart Security 4 alebo ESET NOD32 Antivirus (ako aj verzie Business Edition s nástrojom vzdialenej správy ESET Remote Administrator 3) a produkt nanovo inštalovať do počítača.

ESET je uvedený ako jedna z odporúčaných volieb antivírusového riešenia pre používateľov Windows 7 na stránke Microsoftu (http://www.microsoft.com/windows/antivirus-partners/windows-7.aspx)

Zdroj: http://www.eset.skTento článok si môžete prečítať na webe portál Recenzie programov
http://www.recenzie.com

Tento článok nájdete na adrese:
http://www.recenzie.com/modules.php?name=News&file=article&sid=143