portál Recenzie programov
 
 

  Menu

 Úvodná stránka

 Hlavná ponuka
 Recenzie programov
 Stiahnutia
 Web odkazy
 Príspevky
 Poslať článok
 Diskusné fórum
 Denník
 Témy
 Vaše konto
Prístup vyhradený len pre našich členov Súkromné správy
Prístup vyhradený len pre našich členov Zoznam členov
 Vaše konto
 Doplnky
 Hľadať
 Mapa stránok
Prístup vyhradený len pre našich členov Štatistika
 Ankety
 Informácie
 FAQ
 Doporučte nás
 Napíšte nám
 Web Tools
 Tvorba tlačítka
 Kódy farieb
 HTTP návratové kódy
 Javascript nástroje
 Nuke nástroje
 SEO nástroje
 Zábava
 Hry
 Funvideos
 Fungames
 Sudoku
 

  Reklama

 

  Kto je prítomný

Momentálne je 5 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Prihlásiť/Zaregistrovať sa môžete kliknutím sem.
 

  O dnešnom dni

Čas: 22:41:19 (@903)
Deň: Streda
Týždeň: 33
Dátum: 15. august
Rok: 2018

Meniny má:

Dnes: Marcela
Zajtra: Leonard
Pozajtra: Milica

 

 
  Najväčšia športová udalosť pre ICT spoločnosti napíše ďalší diel
Publikované: Piatok, 16.10. 2009 - 12:09:43 Od: Administrator
 
 
  Firemné informácie Pod hlavičkou Sportoveturnaje.sk sa uskutoční ďalší ročník najväčšieho futsalového turnaja na Slovensku pre IT a telekomunikačné spoločnosti.
V sobotu 15.mája 2010 sa v Bratislave uskutoční ďalší ročník najväčšej športovo-spoločenskej akcie pre firmy z oblasti IT a telekomunikácií. Rovnako ako pred rokom bude tretí májový víkend roku 2010 dátumom konania Information & Communication Technology Football Challenge 2010 (ICTFC 2010).

Minuloročného vydania sa zúčastnilo 26 top spoločností na trhu. Víťazom sa stal bratislavský Ditec, ktorý dominoval v tvrdej konkurencii firiem ako IBM Slovensko, Hewlett Packard, Slovak Telekom, Orange, T-Systems, Oracle, Anasoft, Eset a ďalších.

Viac ako 250 zamestnancov popredných IT a telekomunikačných firiem bude opäť bojovať v športových halách PKO a FTVŠ v Bratislave a titul najlepšieho futsalového družstva. Športová časť turnaja, ktorá je pod záštitou Bratislavského zväzu sálového futbalu, opäť prinesie jedinečné teambuildingové možnosti a postaví proti sebe na ihrisku partnerov ale i konkurentov z biznis prostredia.

Účastníci turnaja sa po skončení športovej akcie 15.mája 2010 stretnú so svojimi kolegami na slávnostnom vyhodnotení turnaja v exkluzívnych priestoroch hotela Crowne Plaza. Na recepcii sa rovnako ako v roku 2009 očakáva viac ako 550 hostí z oblasti IT a telekomunikácií a pre hladké zabezpečenie priebehu turnaja a dosiahnutie exkluzivity je počet účastníckych miest opäť limitovaný.

Information & Communication Technology Football Challenge 2010 (ICTFC 2010) je zaradený do série prestížnych firemných podujatí každoročne organizovaných pod hlavičkou Sportoveturnaje.sk. Projekt podporujú generálny partner Hugo Boss, hlavní partneri CK Aeolus, Umbro, bwin International. Fornetti Slovakia a partneri Carat Distillery, kúpele Trenčianske Teplice, Hotel Mýto, 3M, J.M.Vinárstvo Doľany, minerálna voda Kláštorná a grécka reštaurácia Taverna.

Všetky informácie o projekte Sportoveturnaje.sk a akcii Information & Communication Technology Football Challenge 2010 (ICTFC 2010) získajú záujemcovia na internetovej stránke www.sportoveturnaje.sk/ICTFC. Aktuálne informácie o produktoch a službách poskytovaných pod značkou Sportoveturnaje.sk získate na http://www.sportoveturnaje.sk/ alebo na telefónnych číslach organizátorov Mateja Mutiša (0903 320 110) a Martina Manika (0902 347 315).

 
 
  Prihlásiť sa

Užívateľské meno

Heslo

Ešte nemáte svoj účet? Môžete si ho vytvoriť. Ako registrovaný užívateľ získate veľa výhod. Budete môcť upraviť vzhľad tohto webu, nastaviť zobrazenie komentárov, posielať komentáre, posielať správy ostatným užívateľom a veľa ďalších.
 

  Súvisiace odkazy

· Viac o Firemné informácie
· Ďalšie články od autora: Administrator


Najčítanejší článok na tému Firemné informácie:
Microsoft Windows Vista dostupná pre domácich užívateľov

 

  Hodnotenie článku

Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

 

  Možnosti


 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

 

 
 
"Najväčšia športová udalosť pre ICT spoločnosti napíše ďalší diel" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
 
 


 
 
©2006-2010 MS Company - All rights reserved
Všetky logá a ochranné značky na týchto stránkach sú majetkom ich príslušných vlastníkov. Texty, komentáre a všetko ostatné je majetkom firmy MS Company. Všetky práva vyhradené. Nijaká časť týchto stránok nesmie byť reprodukovaná, ukladaná do informačných systémov ani inak rozširovaná bez predchádzajúceho písomného súhlasu firmy MS Company. Je však dovolené tlačenie textov pre osobnú potrebu.
Optimalizované pre Internet Explorer, rozlíšenie 1024×768 pixelov.  Powered by UNITED-NUKE.